Rejestracja

Indiana Jones And The Last Crusade Online

W tę grę zagraliście już 1499 razy
Indiana Jones and the Last Crusade

Indiana Jones and The Last Crusade to jedna z najlepszych gier przygodowych wszechczasów. Jest również jedną z pierwszych gier przygodowych firmy Lucasfilm Games i powstała w 1989 roku. Sama fabuła bazuje na trzeciej części filmowych przygód nieustraszonego archeologia Indiany Jonesa. Wraz z nim wyruszymy w długą i niebezpieczną podróż po Europie aby na końcu odnaleźć jeden legendarnych artefaktów związanych z życiem Jezusa - Święty Graal. Podczas gry zwiedzisz różne lokacje, odnajdziesz swojego ojca wcześniej uprowadzonego przez nazistów, odwiedzisz podziemne tunele, komnaty, grobowce aby na końcu osiągnąć swój upragniony cel. Tak w skrócie zarusowuje się fabuła. Od strony graficznej prezentuje się całkiem całkiem, zważywszy na rok powstania. Jeśli chcesz przypomnieć sobie czasy klasycznych gier przygodowych to właśnie od niej powinieneś rozpocząć.

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Indiana Jones and the Last Crusade Online

  • Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome. Emulator powinien jednak bezproblemowo działać również w innych przeglądarkach internetowych. W przypadku, gdy pojawi się komunikat o błędzie podczas ładowania zazwyczaj wystarczy odświeżyć stronę.

    Po kliknięciu w emulator kursor myszki zostaje zablokowany. Opcja ta pozwala na skupienie kursora na emulatorze, co szczególnie przydaje się podczas grania w gry obsługiwane głównie myszką. Aby odblokować kursor klikamy przycisk ESC.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!