Rejestracja

Home Alone 2 Lost In New York Online

W tę grę zagraliście już 1348 razy
Home Alone 2 Lost In New York

Druga część świetnej, klasycznej gry przygodowo zręcznościowej. Od poprzednich wydarzeń minął dokładnie rok. Ponownie roztrzepana rodzina Kevina pozostawiła go samego na pastwę losu. Tym razem pomylili samoloty i Kevin chcąc nie chcąc znalazł się w Nowym Jorku. Na dodatek spotka tutaj swoich starych przyjaciół którzy po odsiadce wyszli na wolność. Dowiedział się, że planują oni kradzież pieniędzy przeznaczonych na sierociniec i postanowił zrobić wszystko aby pokrzyżować ich szyki. Pomóż mu w tym trudnym zadaniu i nie dopuść do rabunku!

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Home Alone 2 Lost In New York Online

  • Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome. Emulator powinien jednak bezproblemowo działać również w innych przeglądarkach internetowych. W przypadku, gdy pojawi się komunikat o błędzie podczas ładowania zazwyczaj wystarczy odświeżyć stronę.

    Po kliknięciu w emulator kursor myszki zostaje zablokowany. Opcja ta pozwala na skupienie kursora na emulatorze, co szczególnie przydaje się podczas grania w gry obsługiwane głównie myszką. Aby odblokować kursor klikamy przycisk ESC.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!