Rejestracja

Franko The Crazy Revenge Online

W tę grę zagraliście już 13574 razy
Franko The Crazy Revenge

Franko The Crazy Revenge to wydana po raz pierwszy w 1994 roku bijatyka 2D ze scrollowanym ekranem, autorstwa polskiego studia World Software. Głównymi bohaterami gry są tytułowy Franko oraz jego przyjaciel Alex. Akcja gry rozpoczyna się w 1987 roku w Szczecinie – głównym miejscu przerzutowym polskich przemytników. Główni bohaterowie, Franko oraz Alex, trenowali sztuki walki dla własnego bezpieczeństwa i chęci imponowania innym. Podczas jednej z nocnych przechadzek zatrzymuje ich banda Klocka – największego przemytnika w mieście. Rozpoczyna się bijatyka, podczas której Franko i Alex tracą przytomność. Gdy Franko ocknął się zobaczył, że jego przyjaciel jest martwy. Poprzysiągł zemścić się na Klocku i po długim treningu ruszył samotnie na bandę, w trakcie gry akcja toczy się w czasie transformacji ustrojowej, w roku 1989.

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Franko The Crazy Revenge Online

  • Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome. Emulator powinien jednak bezproblemowo działać również w innych przeglądarkach internetowych. W przypadku, gdy pojawi się komunikat o błędzie podczas ładowania zazwyczaj wystarczy odświeżyć stronę.

    Po kliknięciu w emulator kursor myszki zostaje zablokowany. Opcja ta pozwala na skupienie kursora na emulatorze, co szczególnie przydaje się podczas grania w gry obsługiwane głównie myszką. Aby odblokować kursor klikamy przycisk ESC.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!