Rejestracja

Silpheed Online

W tę grę zagraliście już 732 razy
Silpheed

Silpheed to klasyczna gra wideo wydana przez Game Arts w roku 1986. Silpheed to naswa statku kosmicznego nad którym gracz obejmie kontrolę. Podobnie jak w innych strzelankach gra toczy się o obronę ziemi przez zbliżającą się, kosmiczną inwazją. Gra jako jedna z piewszych używała grafiki poligonowej i perspektywy trzeciej osoby.

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Silpheed Online

  • Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome. Emulator powinien jednak bezproblemowo działać również w innych przeglądarkach internetowych. W przypadku, gdy pojawi się komunikat o błędzie podczas ładowania zazwyczaj wystarczy odświeżyć stronę.

    Po kliknięciu w emulator kursor myszki zostaje zablokowany. Opcja ta pozwala na skupienie kursora na emulatorze, co szczególnie przydaje się podczas grania w gry obsługiwane głównie myszką. Aby odblokować kursor klikamy przycisk ESC.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!