Rejestracja

Hammer Boy Online

W tę grę zagraliście już 864 razy
Hammer Boy

Hammer Boy to gra zręcznościowa opracowana przez studio Dinamic Software. Głównym bohaterem jest młody chłopiec wyposażony w ogromny młot. Jego zadanie jest bardzo proste: w ciągu półtorej minuty musi zniszczyć wszystkich wrogów, próbujących zdobyć chronioną przez niego twierdzę. Rozgrywka została podzielona na etapy, różniące się nie tylko poziomem trudności, ale także oprawą graficzną (na początku chronimy fort przez Indianami, później żaglowiec, zamek i kosmiczną bazę). Nasz bohater może przemieszczać się w lewo lub w prawo po ograniczonej powierzchni. Przeciwnicy atakują zarówno z dołu (próbując wdrapać się na szczyt), jak i z boku (atakując na odległość różnymi pociskami). I jednych i drugich musimy powstrzymać przy pomocy młota. Powodzenia!

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Hammer Boy Online

  • Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome. Emulator powinien jednak bezproblemowo działać również w innych przeglądarkach internetowych. W przypadku, gdy pojawi się komunikat o błędzie podczas ładowania zazwyczaj wystarczy odświeżyć stronę.

    Po kliknięciu w emulator kursor myszki zostaje zablokowany. Opcja ta pozwala na skupienie kursora na emulatorze, co szczególnie przydaje się podczas grania w gry obsługiwane głównie myszką. Aby odblokować kursor klikamy przycisk ESC.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!