Rejestracja

Mach 3 Online

W tę grę zagraliście już 1367 razy
Mach 3

Mach 3 to prosta gierka zręcznościowa pochodząca z 1987 roku. Gracz obejmuje kontrolę nad odrzutowcem i lecąc nad skalistym terenem unika przeszkód i eliminuje przeciwników nadlatujących z naprzeciwka. Akcja gry została ukazana w trybie TPP, widzymy pojazd z tyłu. Nie charakteryzuje się niczym niezwykłey, jednak można poświęcić na nią kilka chwil i przypomnieć sobie jak wyglądały gry z tamtego okresu. Miłej zabawy!

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Mach 3 Online

  • Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome. Emulator powinien jednak bezproblemowo działać również w innych przeglądarkach internetowych. W przypadku, gdy pojawi się komunikat o błędzie podczas ładowania zazwyczaj wystarczy odświeżyć stronę.

    Po kliknięciu w emulator kursor myszki zostaje zablokowany. Opcja ta pozwala na skupienie kursora na emulatorze, co szczególnie przydaje się podczas grania w gry obsługiwane głównie myszką. Aby odblokować kursor klikamy przycisk ESC.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!