Rejestracja

Mach 3 Online

W tę grę zagraliście już 988 razy
Mach 3

Mach 3 to prosta gierka zręcznościowa pochodząca z 1987 roku. Gracz obejmuje kontrolę nad odrzutowcem i lecąc nad skalistym terenem unika przeszkód i eliminuje przeciwników nadlatujących z naprzeciwka. Akcja gry została ukazana w trybie TPP, widzymy pojazd z tyłu. Nie charakteryzuje się niczym niezwykłey, jednak można poświęcić na nią kilka chwil i przypomnieć sobie jak wyglądały gry z tamtego okresu. Miłej zabawy!

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Mach 3 Online

  • Uwaga! Jeśli podczas uruchamiania emulatora pojawia Wam się okienko informujące o zablokowaniu aplikacji Application Blocked by Security Settings konieczna będzie zmiana ustawień Javy. W tym celu wejdźcie w panel sterowania i kliknijcie ikonkę Java. Następnie w zakładce Security za pomocą suwaka zmieńcie ustawienie z High na Medium. Kliknijcie Apply, następnie OK i gotowe!
    W niektórych grach po kliknięciu na okno emulatora kursor myszki zostaje zablokowany. Aby go odblokować wystarczy dwukrotnie kliknąć na oknie gry prawym przyciskiem myszki.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!