Rejestracja

Mach 3 Online

W tę grę zagraliście już 1166 razy
Mach 3

Mach 3 to prosta gierka zręcznościowa pochodząca z 1987 roku. Gracz obejmuje kontrolę nad odrzutowcem i lecąc nad skalistym terenem unika przeszkód i eliminuje przeciwników nadlatujących z naprzeciwka. Akcja gry została ukazana w trybie TPP, widzymy pojazd z tyłu. Nie charakteryzuje się niczym niezwykłey, jednak można poświęcić na nią kilka chwil i przypomnieć sobie jak wyglądały gry z tamtego okresu. Miłej zabawy!

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Mach 3 Online

  • UWAGA! Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox. Obecnie nie wszystkie przeglądarki wspierają aplety Java, należy do nich między innymi Google Chrome. Jeśli po załadowaniu gry ujrzysz czarny ekran lub pojawi się informacja o nieobsługowanym aplecie prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie będzie w stanie uruchomić emulatora.

    Application Blocked by Java Security - jeśli pojawi się okienko informujące o zablokowaniu emulatora przez ustawiania Javy konieczne będzie dodanie strony Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu wchodzimy w Panel Sterowania > Java. Następnie przechodzimy do zakładki Security. Aby dodać stronę Gahe.pl do listy wyjątków klikamy przycisk Edit Site List. Następnie w otwartym oknie klikamy przycisk Add i w polu wpisujemy adres http://gahe.pl. W kolejnym okienku klikamy Continue, następnie dwa razy OK. Po wprowadzeniu zmian emulator powinien się uruchomić. Jeśli po uruchomieniu emulatora pojawi się okienko Security Warning wybieramy opcję Block.
    W niektórych grach po kliknięciu na okno emulatora kursor myszki zostaje zablokowany. Aby go odblokować wystarczy dwukrotnie kliknąć na oknie gry prawym przyciskiem myszki.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!