Rejestracja

Police Quest 2 The Vengeance Online

W tę grę zagraliście już 930 razy
Police Quest 2 The Vengeance

Druga część Police Quest o podtytule The Vengeance to gra przygodowa stworzona podobnie jak jej porzedniczka przez firmę Sierra, która swego czasu wydała kilka świetnych gier typu point and click. Pojawiła się w 1988 roku i stanowi kontynuację fabuły z poprzedniej części gry. Gracz po raz kolejny musi działa w świetle policyjnych procedur i prawa. Każde nagięcie reguły zostanie ukarane negatywną punktacją. Gracz tym razem za pomocą komend może pokierować radiowozem i udać się w dowolne miejsce, niektóre misje wymagają użycia broni. Powodzenia!

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Police Quest 2 The Vengeance Online

  • Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome. Emulator powinien jednak bezproblemowo działać również w innych przeglądarkach internetowych. W przypadku, gdy pojawi się komunikat o błędzie podczas ładowania zazwyczaj wystarczy odświeżyć stronę.

    Po kliknięciu w emulator kursor myszki zostaje zablokowany. Opcja ta pozwala na skupienie kursora na emulatorze, co szczególnie przydaje się podczas grania w gry obsługiwane głównie myszką. Aby odblokować kursor klikamy przycisk ESC.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!