Rejestracja

Quarantine Online

W tę grę zagraliście już 1107 razy
Quarantine

Quarantine to brutalna gra zręcznościowa, opowiadająca o perypetiach pewnego taksówkarza pracującego w zdegenerowanym do granic mieście. Jako taksówkarz starasz się przewozić klientów z miejsca na miejsce w określonym czasie. Największym utrudnieniem są jednak psychopaci i bandyci grasujący po ulicach. Co pewien czas z konieczności musisz zainwestować w broń oraz opancerzenie. Spróbuj swoich sił na krwawych ulicach Kemo i postaraj się przeżyć!

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Quarantine Online

  • Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome. Emulator powinien jednak bezproblemowo działać również w innych przeglądarkach internetowych. W przypadku, gdy pojawi się komunikat o błędzie podczas ładowania zazwyczaj wystarczy odświeżyć stronę.

    Po kliknięciu w emulator kursor myszki zostaje zablokowany. Opcja ta pozwala na skupienie kursora na emulatorze, co szczególnie przydaje się podczas grania w gry obsługiwane głównie myszką. Aby odblokować kursor klikamy przycisk ESC.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!