Rejestracja

Nitemare 3D Online

W tę grę zagraliście już 1464 razy
Nitemare 3D

Nitemare 3D to strzelanka przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby będąca przedstawicielką horroru, wydana przez studio Gray Design Associates w 1994 roku. Gra w przeciwieństwie do takich tytułów jak Wolfenstein posiada znacznie więcej zagadek. Broniami którymi będziemy pozbywać się wrogów są między innymi karabin plazmowy, magiczna różdżka, samopowtarzalne działo plazmowe. Wrogami zaś będą zombiaki, magiczne stworzenia czy wiedźmy. Miłej gry!

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Nitemare 3D Online

  • Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome. Emulator powinien jednak bezproblemowo działać również w innych przeglądarkach internetowych. W przypadku, gdy pojawi się komunikat o błędzie podczas ładowania zazwyczaj wystarczy odświeżyć stronę.

    Po kliknięciu w emulator kursor myszki zostaje zablokowany. Opcja ta pozwala na skupienie kursora na emulatorze, co szczególnie przydaje się podczas grania w gry obsługiwane głównie myszką. Aby odblokować kursor klikamy przycisk ESC.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!