Rejestracja

Mario Is Missing Online

W tę grę zagraliście już 2919 razy
Mario is Missing

Mario is Missing to świetna gra edukacyjna o przygodach lubianego przez wszystkich Mario Brosa. Tym razem Bowser umieścił swoją siedzibę na Antarktyce i utworzył portale do 25 światów na przestrzeni całego globu, aby jego żołnierze mogli się do nich bez problemu przedostać. Wyruszysz w podróż wraz z Luigim i postarasz się odzyskać cenny artefakt przemierzając przez wszystkie krainy! Powodzenia!

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Mario is Missing Online

  • Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome. Emulator powinien jednak bezproblemowo działać również w innych przeglądarkach internetowych. W przypadku, gdy pojawi się komunikat o błędzie podczas ładowania zazwyczaj wystarczy odświeżyć stronę.

    Po kliknięciu w emulator kursor myszki zostaje zablokowany. Opcja ta pozwala na skupienie kursora na emulatorze, co szczególnie przydaje się podczas grania w gry obsługiwane głównie myszką. Aby odblokować kursor klikamy przycisk ESC.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!