Rejestracja

Escape From Delirium Online

W tę grę zagraliście już 716 razy
Escape from Delirium

Czasami świetne pomysły, poza światem realnym, mogą również zostać zrealizowane w świecie wirtualnym, a gra Escape from Delirium stanowi tego idealny przykład. Wyobraźcie sobie, że ta gra, przypominająca nieco Escape from Monkey Island została stworzona tylko przez dwie osoby! W grze wcielasz się w postać archeologa, Paula Colea, który przez przypadek stał się świadkiem zbrodni i musi zeznawać w sądzie. Podczas podróżny na miejsce, w którym miał złożyć zeznania okazuje się, że samolot którym leci został porwany a na jego pokładzie znajduje się bomba. Zagraj i sprawdź, co będzie dalej!

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Escape from Delirium Online

  • Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome. Emulator powinien jednak bezproblemowo działać również w innych przeglądarkach internetowych. W przypadku, gdy pojawi się komunikat o błędzie podczas ładowania zazwyczaj wystarczy odświeżyć stronę.

    Po kliknięciu w emulator kursor myszki zostaje zablokowany. Opcja ta pozwala na skupienie kursora na emulatorze, co szczególnie przydaje się podczas grania w gry obsługiwane głównie myszką. Aby odblokować kursor klikamy przycisk ESC.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!