Rejestracja

Entity Online

W tę grę zagraliście już 1119 razy
Entity

Tytuława Entity to postać będąca odzwierciedleniem najczystrzego zła, które dawno dawno temu zostało uwięzione orzez magów. Teraz ponownie znalazła się na wolności i rozpoczęła swoją ofensywę, która, jeśli nie zostanie zatrzymana może doprowadzić do prawdziwej katastrofy. Nasza bohaterka, która jako jedyna zdaje sobie z tego sprawę postanawia stawić jej czoło. Ma na imię Anthemis, i przy okazji została całkiem hojnie odbarzona przez naturę. Rusza w podróż, której celem będzie odnalezienie tajemniczego artefaktu, który może zadecydować o losach świata. Rozgrywka została podzielona na pięć części, zakończenie każdego z nich będzie stanowiła walkę z jednym z bossów. Miłej gry!

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Entity Online

  • Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome. Emulator powinien jednak bezproblemowo działać również w innych przeglądarkach internetowych. W przypadku, gdy pojawi się komunikat o błędzie podczas ładowania zazwyczaj wystarczy odświeżyć stronę.

    Po kliknięciu w emulator kursor myszki zostaje zablokowany. Opcja ta pozwala na skupienie kursora na emulatorze, co szczególnie przydaje się podczas grania w gry obsługiwane głównie myszką. Aby odblokować kursor klikamy przycisk ESC.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!