Rejestracja

Doofus Online

W tę grę zagraliście już 1794 razy
Doofus

Tytułowy Doofus to pewien mały piesek, który przez swoją nieuwagę zabłądził w wielkim lesie. Wcielisz się w postać jego pana i pomożesz mu odnaleźć drogę do domu. Droga będzie długa, trudna i niebezieczna, przemierzysz trzy wielkie krainy. Podcza przemierzania lasu natkniesz się na wiele potworów i innych, nieprzyjemnych postaci które zrobią wszystko aby tylko pokrzyżować Twoje szyki!

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Doofus Online

  • Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome. Emulator powinien jednak bezproblemowo działać również w innych przeglądarkach internetowych. W przypadku, gdy pojawi się komunikat o błędzie podczas ładowania zazwyczaj wystarczy odświeżyć stronę.

    Po kliknięciu w emulator kursor myszki zostaje zablokowany. Opcja ta pozwala na skupienie kursora na emulatorze, co szczególnie przydaje się podczas grania w gry obsługiwane głównie myszką. Aby odblokować kursor klikamy przycisk ESC.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!