Rejestracja

Z Online

W tę grę zagraliście już 1212 razy
Z

Z klasyczna gra strategiczna czasu rzeczywistego RTS, stworzona w 1996 roku przez studio Bitmap Brothers. Dwie, międzyplanetarne rasy toczą ze sobą wojnę. W tej grze nie musimy zbierać surowców aby tworzyć własną armię, zamiast tego dany region jest przejmowany poprzez przemieszczenie jednostek na odpowiednią flagę. Produkcja jednostek również jest uzależniona od powiadanego terenu. Głównym celem gry jest wyeliminowanie przeciwnika, a to można zrobić na kilka sposobów. Zapraszam do gry!

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Z Online

  • Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome. Emulator powinien jednak bezproblemowo działać również w innych przeglądarkach internetowych. W przypadku, gdy pojawi się komunikat o błędzie podczas ładowania zazwyczaj wystarczy odświeżyć stronę.

    Po kliknięciu w emulator kursor myszki zostaje zablokowany. Opcja ta pozwala na skupienie kursora na emulatorze, co szczególnie przydaje się podczas grania w gry obsługiwane głównie myszką. Aby odblokować kursor klikamy przycisk ESC.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!