Rejestracja

Xenomorph Online

W tę grę zagraliście już 1031 razy
Xenomorph

Xenomorph to wydana w 1990 roku gra RPG wydana na kilka platform, między innymi na platformę Ms-Dos. Sama gra należy do gatunku fantasy RPG, akcję śledzimy z perspektywy pierwszej osoby a sterujemy postacią za pomocą widocznych na ekranie ikonek. Załoga statku którym leciał nasz bohater zostaje zabita przez awarię komputera. Po dotarciu do głównej bazy dodatkowo okazuje się, że wszyscy jej pracownicy zniknęli. Ruszamy na poszukiwania paliwa oraz części dzięki którym naprawimy nasz pojazd i powrócimy do domu.

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Xenomorph Online

  • Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome. Emulator powinien jednak bezproblemowo działać również w innych przeglądarkach internetowych. W przypadku, gdy pojawi się komunikat o błędzie podczas ładowania zazwyczaj wystarczy odświeżyć stronę.

    Po kliknięciu w emulator kursor myszki zostaje zablokowany. Opcja ta pozwala na skupienie kursora na emulatorze, co szczególnie przydaje się podczas grania w gry obsługiwane głównie myszką. Aby odblokować kursor klikamy przycisk ESC.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!