Rejestracja

Centurion Defender Of Rome Online

W tę grę zagraliście już 4051 razy
Centurion Defender of Rome

Centurion Defender of Rome to gra strategiczna wydana w 1990 roku. Jej akcja rozgrywa się w czasach starożytnego Rzymu, a dokładniej w roku 275 p.n.e. Wcielamy się w dowódcę rzymskich legionów i ruszamy na podbój całego świata walcząc z tubylczymi ludami ku chwale imperium. Podbijamy kolejne ziemie i powiększamy granice naszego państwa.

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Centurion Defender of Rome Online

  • Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome. Emulator powinien jednak bezproblemowo działać również w innych przeglądarkach internetowych. W przypadku, gdy pojawi się komunikat o błędzie podczas ładowania zazwyczaj wystarczy odświeżyć stronę.

    Po kliknięciu w emulator kursor myszki zostaje zablokowany. Opcja ta pozwala na skupienie kursora na emulatorze, co szczególnie przydaje się podczas grania w gry obsługiwane głównie myszką. Aby odblokować kursor klikamy przycisk ESC.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!