Rejestracja

Sim City Online

W tę grę zagraliście już 969 razy
Sim City

SimCity to klasyczna gra strategiczna, w której wcielisz się w burmistrza nowo powstającej metropolii. Na Twoje barki spadną wszystkie obowiązki burmistrza. Musisz dopilnować, aby mieszkańcy czuli się w nim jak najlepiej, mieli gdzie spędzać czas w niedzielne popołudnia i sobotnie wieczory, a w pozostałe dni tygodnia nie narzekali na stan dróg, którymi jeżdżą do pracy. Na początku musisz zadbać o infrastrukturę miasta, stworzyć połączenia komunikacyjne pomiędzy oddalonymi od siebie dzielnicami, zbudować szkoły dla dzieci, fabryki i sklepy. W grze znajdziecie ponad 50 typów różnych budynków, a wśród nich rozmaite gatunki domów i mieszkań oraz różne placówki biznesowe. Do dzieła!

Zagraj również w inne gry Pc Ms-Dos Online!

Zagraj w grę Sim City Online

  • Do grania w gry Ms-Dos zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox lub Google Chrome. Emulator powinien jednak bezproblemowo działać również w innych przeglądarkach internetowych. W przypadku, gdy pojawi się komunikat o błędzie podczas ładowania zazwyczaj wystarczy odświeżyć stronę.

    Po kliknięciu w emulator kursor myszki zostaje zablokowany. Opcja ta pozwala na skupienie kursora na emulatorze, co szczególnie przydaje się podczas grania w gry obsługiwane głównie myszką. Aby odblokować kursor klikamy przycisk ESC.
    Aby uruchomić grę na pełnym ekranie kliknijcie myszką na emulatorze, a następnie trzymając prawy Alt wciśnijcie Enter. Aby powrócić do okna ponownie wciśnijcie prawy Alt+Enter.

Dodaj komentarz!