Rejestracja

Contra Force Online

W tę grę zagraliście już 11464 razy
Contra Force

Jeszcze jednak klasyczna gra o przygodach pewnego komandosa. Jeszcze raz stań na przeciw całej armii i zmierz się z wrogami i nowymi wyzwaniami! Pokonaj wszystkich przeciwników na przestrzeni kilku wciągających i pełnych akcji poziomów i pokaż każdemu z nich gdzie jego miejsce! Możesz wybrać jedną z czterech dostępnych postaci. Oczywiście każda postać posiada swoje unikalne umiejętności. Gra oferuje również tryb kooperacji dzięki trybowi rozgrywki na 2 graczy. Powodzenia!

Zagraj również w inne gry Pegasus Online!

Zagraj w grę Contra Force Online

  • UWAGA! Do grania w gry Commodore 64 zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox. Obecnie nie wszystkie przeglądarki wspierają aplety Java, należy do nich między innymi Google Chrome. Jeśli po załadowaniu gry ujrzysz czarny ekran lub pojawi się informacja o nieobsługowanym aplecie prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie będzie w stanie uruchomić emulatora.

    Application Blocked by Java Security - jeśli pojawi się okienko informujące o zablokowaniu emulatora przez ustawiania Javy konieczne będzie dodanie strony Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu wchodzimy w Panel Sterowania > Java. Następnie przechodzimy do zakładki Security i zmieniamy ustawienie Security Level z Very Hign na High. Konieczne również będzie dodanie Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu klikamy przycisk Edit Site List znajdujący się w tej samej zakładce. Następnie w otwartym oknie klikamy przycisk Add i w polu wpisujemy adres http://gahe.pl. W kolejnym okienku klikamy Continue, następnie dwa razy OK. Po wprowadzeniu zmian emulator powinien się uruchomić.

Dodaj komentarz!