Rejestracja

Double Dribble Online

W tę grę zagraliście już 4597 razy
Double Dribble

Jeśli lubisz koszykówkę to nie możesz przejść obojętnie obok gry Double Dribble. Wybierz jedną z drużyn i zmierz się z przeciwnikami! Przebicie się przez silną obronę nie będzie łatwym zadaniem. Podawaj piłkę między swoimi zawodnikami, możesz również spróbować swoich sił w rzutach za trzy punkty. Na jednej klawiaturze możesz zagrać ze swoim kolegą dzięki trybowi gry na 2 graczy. Powodzenia!

Zagraj również w inne gry Pegasus Online!

Zagraj w grę Double Dribble Online

  • UWAGA! Do grania w gry Commodore 64 zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox. Obecnie nie wszystkie przeglądarki wspierają aplety Java, należy do nich między innymi Google Chrome. Jeśli po załadowaniu gry ujrzysz czarny ekran lub pojawi się informacja o nieobsługowanym aplecie prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie będzie w stanie uruchomić emulatora.

    Application Blocked by Java Security - jeśli pojawi się okienko informujące o zablokowaniu emulatora przez ustawiania Javy konieczne będzie dodanie strony Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu wchodzimy w Panel Sterowania > Java. Następnie przechodzimy do zakładki Security i zmieniamy ustawienie Security Level z Very Hign na High. Konieczne również będzie dodanie Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu klikamy przycisk Edit Site List znajdujący się w tej samej zakładce. Następnie w otwartym oknie klikamy przycisk Add i w polu wpisujemy adres http://gahe.pl. W kolejnym okienku klikamy Continue, następnie dwa razy OK. Po wprowadzeniu zmian emulator powinien się uruchomić.

Dodaj komentarz!