Rejestracja

Donkey Kong 3 Online

W tę grę zagraliście już 6517 razy
Donkey Kong 3

Kolejna część gry opowiadającej o zmaganiach z pewnym wrednym gorylem zwanym King Kong. Postaraj się go pokonać wykorzystując do walki różne rodzaje broni. Tym razem goryl będzie miał do pomocy wiele niezbyt przyjaźnie nastawionych do nas stworków więc musisz mieć się na baczności. Powodzenia!

Zagraj również w inne gry Pegasus Online!

Zagraj w grę Donkey Kong 3 Online

  • UWAGA! Do grania w gry Commodore 64 zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox. Obecnie nie wszystkie przeglądarki wspierają aplety Java, należy do nich między innymi Google Chrome. Jeśli po załadowaniu gry ujrzysz czarny ekran lub pojawi się informacja o nieobsługowanym aplecie prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie będzie w stanie uruchomić emulatora.

    Application Blocked by Java Security - jeśli pojawi się okienko informujące o zablokowaniu emulatora przez ustawiania Javy konieczne będzie dodanie strony Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu wchodzimy w Panel Sterowania > Java. Następnie przechodzimy do zakładki Security i zmieniamy ustawienie Security Level z Very Hign na High. Konieczne również będzie dodanie Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu klikamy przycisk Edit Site List znajdujący się w tej samej zakładce. Następnie w otwartym oknie klikamy przycisk Add i w polu wpisujemy adres http://gahe.pl. W kolejnym okienku klikamy Continue, następnie dwa razy OK. Po wprowadzeniu zmian emulator powinien się uruchomić.

Dodaj komentarz!