Rejestracja

Sky Destroyer Online

W tę grę zagraliście już 5083 razy
Sky Destroyer

Wciel się w rolę pilota elitarnej alianckiej jednostki i stocz wraz z nim bitwę o Anglię. Leć przed siebie strącając na ziemię, a raczej do morza kolejne samoloty nazistów i nadaj nowy kierunek toczącej się wojnie. Przejdź do historii jako jeden z najlepszych pilotów II Wojny Światowej!

Zagraj również w inne gry Pegasus Online!

Zagraj w grę Sky Destroyer Online

  • UWAGA! Do grania w gry Commodore 64 zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox. Obecnie nie wszystkie przeglądarki wspierają aplety Java, należy do nich między innymi Google Chrome. Jeśli po załadowaniu gry ujrzysz czarny ekran lub pojawi się informacja o nieobsługowanym aplecie prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie będzie w stanie uruchomić emulatora.

    Application Blocked by Java Security - jeśli pojawi się okienko informujące o zablokowaniu emulatora przez ustawiania Javy konieczne będzie dodanie strony Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu wchodzimy w Panel Sterowania > Java. Następnie przechodzimy do zakładki Security i zmieniamy ustawienie Security Level z Very Hign na High. Konieczne również będzie dodanie Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu klikamy przycisk Edit Site List znajdujący się w tej samej zakładce. Następnie w otwartym oknie klikamy przycisk Add i w polu wpisujemy adres http://gahe.pl. W kolejnym okienku klikamy Continue, następnie dwa razy OK. Po wprowadzeniu zmian emulator powinien się uruchomić.

Dodaj komentarz!