Rejestracja

Wario Bros Online

W tę grę zagraliście już 2329 razy
Wario Bros

Wario Bros to gra opowiadająca o dwójce złych braci Mario i Luigiego. W przeciwieństwie do naszych dobrych braci hydraulików nie są oni skorzy do pomocy. Sieją wokół postrach i zniszczenia, rozwalą wszystko co stanie na ich drodze. Poprowadź ich przez pełne przeciwników poziomy i znajdź wyjście z każdej trudnej sytuacji. Miłej zabawy!

Zagraj również w inne gry Pegasus Online!

Zagraj w grę Wario Bros Online

  • UWAGA! Do grania w gry Commodore 64 zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox. Obecnie nie wszystkie przeglądarki wspierają aplety Java, należy do nich między innymi Google Chrome. Jeśli po załadowaniu gry ujrzysz czarny ekran lub pojawi się informacja o nieobsługowanym aplecie prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie będzie w stanie uruchomić emulatora.

    Application Blocked by Java Security - jeśli pojawi się okienko informujące o zablokowaniu emulatora przez ustawiania Javy konieczne będzie dodanie strony Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu wchodzimy w Panel Sterowania > Java. Następnie przechodzimy do zakładki Security i zmieniamy ustawienie Security Level z Very Hign na High. Konieczne również będzie dodanie Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu klikamy przycisk Edit Site List znajdujący się w tej samej zakładce. Następnie w otwartym oknie klikamy przycisk Add i w polu wpisujemy adres http://gahe.pl. W kolejnym okienku klikamy Continue, następnie dwa razy OK. Po wprowadzeniu zmian emulator powinien się uruchomić.

Dodaj komentarz!