Rejestracja

Double Dragon Online

W tę grę zagraliście już 3886 razy
Double Dragon

Z pewnością starsi gracze pamiętają jeszcze fajną bijatykę zwaną Double Dragon. Przeżyj tą niesamowitą i pełną walki przygodę jeszcze raz i wciel się w pewnego nieustraszonego wojownika. Dzięki swojej znajomości sztuk walki jest w stanie stawić czoła wszystkim przeciwnikom i pokazać im kto tu rządzi. Pomóż mu i pokonuj kolejne poziomy pełne przeciwności losu.

Zagraj również w inne gry Pegasus Online!

Zagraj w grę Double Dragon Online

  • UWAGA! Do grania w gry Commodore 64 zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox. Obecnie nie wszystkie przeglądarki wspierają aplety Java, należy do nich między innymi Google Chrome. Jeśli po załadowaniu gry ujrzysz czarny ekran lub pojawi się informacja o nieobsługowanym aplecie prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie będzie w stanie uruchomić emulatora.

    Application Blocked by Java Security - jeśli pojawi się okienko informujące o zablokowaniu emulatora przez ustawiania Javy konieczne będzie dodanie strony Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu wchodzimy w Panel Sterowania > Java. Następnie przechodzimy do zakładki Security i zmieniamy ustawienie Security Level z Very Hign na High. Konieczne również będzie dodanie Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu klikamy przycisk Edit Site List znajdujący się w tej samej zakładce. Następnie w otwartym oknie klikamy przycisk Add i w polu wpisujemy adres http://gahe.pl. W kolejnym okienku klikamy Continue, następnie dwa razy OK. Po wprowadzeniu zmian emulator powinien się uruchomić.

Dodaj komentarz!