Rejestracja

T And C 2 Thrillass Surfari Online

W tę grę zagraliście już 1247 razy
T and C 2 Thrillass Surfari

Po raz kolejny wskoczysz na swoją deskorolkę i wyruszysz na przejażdżkę. Sprawdź jak poradzisz sobie z jazdą po dżungli. Wykonuj różne triki na wyskoczniach i dopilnuj aby nasz bohater dotarł bezpiecznie do celu swojej podróży. Z pewnością nie raz podczas wykonywania trików upadniesz na ziemię. Powodzenia!

Zagraj również w inne gry Pegasus Online!

Zagraj w grę T and C 2 Thrillass Surfari Online

  • UWAGA! Do grania w gry Commodore 64 zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox. Obecnie nie wszystkie przeglądarki wspierają aplety Java, należy do nich między innymi Google Chrome. Jeśli po załadowaniu gry ujrzysz czarny ekran lub pojawi się informacja o nieobsługowanym aplecie prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie będzie w stanie uruchomić emulatora.

    Application Blocked by Java Security - jeśli pojawi się okienko informujące o zablokowaniu emulatora przez ustawiania Javy konieczne będzie dodanie strony Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu wchodzimy w Panel Sterowania > Java. Następnie przechodzimy do zakładki Security i zmieniamy ustawienie Security Level z Very Hign na High. Konieczne również będzie dodanie Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu klikamy przycisk Edit Site List znajdujący się w tej samej zakładce. Następnie w otwartym oknie klikamy przycisk Add i w polu wpisujemy adres http://gahe.pl. W kolejnym okienku klikamy Continue, następnie dwa razy OK. Po wprowadzeniu zmian emulator powinien się uruchomić.

Dodaj komentarz!