Rejestracja

Base Wars Online

W tę grę zagraliście już 1563 razy
Base Wars

Choć w naszym kraju Baseball nie jest zbyt popularnym sportem to jednak za wielką wodą zyskał sobie wielu sympatyków. Sprawdź jak grasz! Tym razem spokojny mecz przemienił się w prawdziwą walkę o życie, a to za sprawą wrednych robotów które nie wiedzieć czemu wpadły na boisko. Rozwal je przy pomocy swoich piłek!

Zagraj również w inne gry Pegasus Online!

Zagraj w grę Base Wars Online

  • UWAGA! Do grania w gry Commodore 64 zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox. Obecnie nie wszystkie przeglądarki wspierają aplety Java, należy do nich między innymi Google Chrome. Jeśli po załadowaniu gry ujrzysz czarny ekran lub pojawi się informacja o nieobsługowanym aplecie prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie będzie w stanie uruchomić emulatora.

    Application Blocked by Java Security - jeśli pojawi się okienko informujące o zablokowaniu emulatora przez ustawiania Javy konieczne będzie dodanie strony Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu wchodzimy w Panel Sterowania > Java. Następnie przechodzimy do zakładki Security i zmieniamy ustawienie Security Level z Very Hign na High. Konieczne również będzie dodanie Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu klikamy przycisk Edit Site List znajdujący się w tej samej zakładce. Następnie w otwartym oknie klikamy przycisk Add i w polu wpisujemy adres http://gahe.pl. W kolejnym okienku klikamy Continue, następnie dwa razy OK. Po wprowadzeniu zmian emulator powinien się uruchomić.

Dodaj komentarz!