Rejestracja

Castlevania 3 Draculas Curse Online

W tę grę zagraliście już 4395 razy
Castlevania 3 Draculas Curse

Castlevania 3 Draculas Curse to kolejna część popularnej serii platformówek na Pegazusa. Cała seria opiera się na motywie walki z wampirami. W trójce przeniesiemy się do roku 1476, gdy armię mrocznego księcia Draculi rozpoczynają podbój Europy. Nawet Kościół nie jest w stanie przeciwstawić się siłom ciemności, więc postanawia poprosić o pomoc klan zwany Belmont. Jego tradycją jest polowanie na wampiry, czarownice i inne straszydła. W tej części, w przeciwieństwie do poprzednich nie znajdziemy żadnych elementów RPG. Autorzy postanowili postawić na akcję. Będziemy mogli odwiedzić różne lokacje i wcielić się w czterech różnych bohaterów. Każdy z nich dysponuje swoimi własnymi umiejętnościami. Miłej zabawy!

Zagraj również w inne gry Pegasus Online!

Zagraj w grę Castlevania 3 Draculas Curse Online

  • UWAGA! Do grania w gry Commodore 64 zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox. Obecnie nie wszystkie przeglądarki wspierają aplety Java, należy do nich między innymi Google Chrome. Jeśli po załadowaniu gry ujrzysz czarny ekran lub pojawi się informacja o nieobsługowanym aplecie prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie będzie w stanie uruchomić emulatora.

    Application Blocked by Java Security - jeśli pojawi się okienko informujące o zablokowaniu emulatora przez ustawiania Javy konieczne będzie dodanie strony Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu wchodzimy w Panel Sterowania > Java. Następnie przechodzimy do zakładki Security i zmieniamy ustawienie Security Level z Very Hign na High. Konieczne również będzie dodanie Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu klikamy przycisk Edit Site List znajdujący się w tej samej zakładce. Następnie w otwartym oknie klikamy przycisk Add i w polu wpisujemy adres http://gahe.pl. W kolejnym okienku klikamy Continue, następnie dwa razy OK. Po wprowadzeniu zmian emulator powinien się uruchomić.

Dodaj komentarz!