Rejestracja

Tiny Toon Adventures Online

W tę grę zagraliście już 2807 razy
Tiny Toon Adventures

Tiny Toon Adventures to jedna z wielu gier opartych na przygodach popularnych bohaterów kreskówek - Animków. Wcielamy się w postać małego, szarego królika i wraz z nim ruszamy na wyprawę po bajkowym, animowanym świecie, w którym na naszego podróżnika czyhać będzie wiele niebezpieczeństw. Przemierzamy kolejne lokacje zbierając marchewki, unikając ptaków i innych potworków, i staramy się dotrzeć do naszego przyjaciela czekającego na nas na końcu poziomu. Zapraszam do gry!

Zagraj również w inne gry Sega Genesis Online!

Zagraj w grę Tiny Toon Adventures Online

  • UWAGA! Do grania w gry Commodore 64 zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox. Obecnie nie wszystkie przeglądarki wspierają aplety Java, należy do nich między innymi Google Chrome. Jeśli po załadowaniu gry ujrzysz czarny ekran lub pojawi się informacja o nieobsługowanym aplecie prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie będzie w stanie uruchomić emulatora.

    Application Blocked by Java Security - jeśli pojawi się okienko informujące o zablokowaniu emulatora przez ustawiania Javy konieczne będzie dodanie strony Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu wchodzimy w Panel Sterowania > Java. Następnie przechodzimy do zakładki Security i zmieniamy ustawienie Security Level z Very Hign na High. Konieczne również będzie dodanie Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu klikamy przycisk Edit Site List znajdujący się w tej samej zakładce. Następnie w otwartym oknie klikamy przycisk Add i w polu wpisujemy adres http://gahe.pl. W kolejnym okienku klikamy Continue, następnie dwa razy OK. Po wprowadzeniu zmian emulator powinien się uruchomić.

Dodaj komentarz!