Rejestracja

Earthworm Jim Online

W tę grę zagraliście już 1262 razy
Earthworm Jim

Earthworm Jim to biegana strzelanka i gra zręcznościowa o przygodach pewnej zabawnej dżdżownicy ubranej w robotyczny skafander. Pierwsza część gry o przygodach Jimma pojawiła się w 1994 roku i szybko zyskała sobie wielką rzeszę fanów. Sama gra stanowi platformówkę w grafice 2D, a naszym zadaniem będzie pokonywanie kolejnych przeszkód, wspinaniu się na skały i inne platformy. Nasz bohater posiada również umiejętność chwytania się różnych powierzchni za pomocą za pomocą swojego długiego języka. Wiele elementów komicznych oraz zróżnicowane zadania to tylko niektóre atuty tego tytułu. Zapraszam do gry!

Zagraj również w inne gry Sega Genesis Online!

Zagraj w grę Earthworm Jim Online

  • UWAGA! Do grania w gry Commodore 64 zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox. Obecnie nie wszystkie przeglądarki wspierają aplety Java, należy do nich między innymi Google Chrome. Jeśli po załadowaniu gry ujrzysz czarny ekran lub pojawi się informacja o nieobsługowanym aplecie prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie będzie w stanie uruchomić emulatora.

    Application Blocked by Java Security - jeśli pojawi się okienko informujące o zablokowaniu emulatora przez ustawiania Javy konieczne będzie dodanie strony Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu wchodzimy w Panel Sterowania > Java. Następnie przechodzimy do zakładki Security i zmieniamy ustawienie Security Level z Very Hign na High. Konieczne również będzie dodanie Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu klikamy przycisk Edit Site List znajdujący się w tej samej zakładce. Następnie w otwartym oknie klikamy przycisk Add i w polu wpisujemy adres http://gahe.pl. W kolejnym okienku klikamy Continue, następnie dwa razy OK. Po wprowadzeniu zmian emulator powinien się uruchomić.

Dodaj komentarz!