Rejestracja

Prince Of Persia 2 Online

W tę grę zagraliście już 5079 razy
Prince of Persia 2

Niezapomniany książę perski w drugiej odsłonie, tym razem przeznaczonej na konsolę Super Nintendo, znaną potocznie jako SNES. W drugiej części ponownie wcielamy się w księcia i ruszamy w pogoń za złym wezyrem, który ponownie postanowił uprzykrzyć nam życie. Porwał księżniczkę a naszemu bohaterowi odebrał tożsamość. Ruszaj jego tropem uciekając z miasta i wskakując na odpływający statek który zawiedzie cię w nieznane. Zwiedzimy aż 15 rozbudowanych i różnorodnych lokacji i stoczymy pojedynki z niezliczoną ilością przeciwników! W tunelach czeka na nas także wiele pułapek, więc miej się na baczności!

Zagraj również w inne gry Super Nintendo Online!

Zagraj w grę Prince of Persia 2 Online

  • UWAGA! Do grania w gry Commodore 64 zalecamy instalację przeglądarki Mozilla Firefox. Obecnie nie wszystkie przeglądarki wspierają aplety Java, należy do nich między innymi Google Chrome. Jeśli po załadowaniu gry ujrzysz czarny ekran lub pojawi się informacja o nieobsługowanym aplecie prawdopodobnie Twoja przeglądarka nie będzie w stanie uruchomić emulatora.

    Application Blocked by Java Security - jeśli pojawi się okienko informujące o zablokowaniu emulatora przez ustawiania Javy konieczne będzie dodanie strony Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu wchodzimy w Panel Sterowania > Java. Następnie przechodzimy do zakładki Security i zmieniamy ustawienie Security Level z Very Hign na High. Konieczne również będzie dodanie Gahe.pl do listy wyjątków. W tym celu klikamy przycisk Edit Site List znajdujący się w tej samej zakładce. Następnie w otwartym oknie klikamy przycisk Add i w polu wpisujemy adres http://gahe.pl. W kolejnym okienku klikamy Continue, następnie dwa razy OK. Po wprowadzeniu zmian emulator powinien się uruchomić.

Dodaj komentarz!