Zagraj w 16641 darmowych gier dla dzieci!

Święta Z Barbie

Gry Barbie
Barbie Christmas
Święta z Barbie - Barbie Christmas
W tym roku chłopak Barbie - Ken ma zamiar przyjechać do niej na świąteczną imprezę. Barbie chce dla niego wyglądać po prostu wystrzałowo więc będzie potrzebowała twojej pomocy. W końcu jej szafy są po brzegi wypchane eleganckimi i modnymi ciuchami. Pomóż jej wybrać coś ciekawego przebierając w rozmaitych sukienkach, spódniczkach, bluzkach, butach i innych dodatkach. Miłej zabawy i wesołych świąt!
Barbie Christmas
Ocena: 100% Głosów: 5 Zagrań: 4318 Dzisiaj: 0 razy 100
 Barbie Groom and Glam Pups - Barbi i Opieka nad Psem Race Car Cutie - Barbi i Samochodowe Wyścigi Sugar Bug Blast - Barbie Jako Dentystka Barbie Kitchen Clean Up - Barbie i Sprzątanie Kuchni Barbie Eyecare - Barbie u Okulisty Barbie Fishing Mermaid Sea - Łowienie Ryb z Barbie
W grę Barbie Christmas - Święta z Barbie zagraliście już 4318 razy. Gra została opublikowana 2011-12-21 o godzinie 18:12. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Barbie i życzymy wielu zdobytych punktów!