Rejestracja

Dekorowanie Zimowej Loży

Gry Dekorowanie
Winter Lodge Deco
Dekorowanie Zimowej Loży - Winter Lodge Deco
Winter Lodge Deco to kolejna gierka świąteczno dekoracyjna która dzięki twoim umiejętnością dekoracyjnym da ci możliwość wykorzystania swojej wyobraźni. Postaraj się umeblować ten przestronny pokój i wybrać do niego najciekawsze meble i inne dodatki. Nie może tam przecież zabraknąć takich elementów jak drzwi i okna. Korzystając z dolnego panelu możesz każdy mebel pomniejszyć, zmniejszyć lub obrócić. Przedmioty znajdują się w prawym katalogu. Powodzenia i miłej gry!
Dekorowanie Zimowej Loży
Ocena: 73% Głosów: 22 Zagrań: 2655 Dzisiaj: 0 razy 100
 Frozen Elsa Bedroom Decor - Dekorowanie Sypialni Elsy Elsa Frozen Baby Feeding - Elsa i Karmienie Niemowlaka Skincraft Minecraft Skin Creator - Tworzenie Skinów do Minecrafta Winter Tank Strike - Zimowa Jazda Czołgiem Snowday - Konkurs na Lepienie Bałwana Realistic Frozen Room - Dekorowanie Pokoju Krainy Lodu
W grę Winter Lodge Deco - Dekorowanie Zimowej Loży zagraliście już 2655 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry dekorowanie i życzymy wielu zdobytych punktów!