Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Potęga I Moc

Gry Bejeweled
The Avengers Space Cannon
Potęga i Moc - The Avengers Space Cannon
The Avengers Space Cannon to klasyczna gierka w kulki zainspirowana amerykańskim serialem Marvela - Avengers. Znajdziesz tu postacie takie jak Hulk czy Iron Man. Fabuła przedstawia się mniej więcej tak - pewien zły naukowiec klonuje naszych superbohaterów a ty korzystając z wielkiego działa musisz mu w tym przeszkodzić. Łącz przynajmniej po trzy ikonki z bohaterami aby usunąć je z pola gry, zdobywaj punkty i bonusy i oczyść cały poziom z klonów!
The Avengers Space Cannon
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 2072 Dzisiaj: 2 razy 100
 Match And Crash - Dopasuj Trzy i Krusz Kamienie Discover Istanbul - Odkrywanie Konstantynopola Scooty Racing Match 3 - Wyścigi Skuterów Bejeweled Atlantis Jewels - Poszukiwanie Klejnotów Atlantydy Gem Match Deluxe - Bejeweled Deluxe Maic Well - Niszczenie Bakterii
Gry Avengers Gry Hulk Gry Kulki Gry Strzelanie
W grę The Avengers Space Cannon - Potęga i Moc zagraliście już 2072 razy. Gra została opublikowana 2012-02-29 o godzinie 00:02. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Bejeweled i życzymy wielu zdobytych punktów!