Rejestracja

Dopasowywanie Kolorów

Gry Kolory
Holi Color Matcher
Dopasowywanie Kolorów - Holi Color Matcher
Bardzo fajna i zabawna gierka zainspirowana indiańskim festiwalem kolorów. W Holi Color Matcher twoje zadanie polega oczywiście na szeregowaniu trzech identycznych kolorów tak, aby w jednym rzędzie, czy to w pionie, czy w poziomie znalazły się przynajmniej trzy identyczne barwy. Za każde dopasowanie zdobędziesz punkty. Jeśli uda ci się ułożyć w jednej linii więcej niż trzy barwy zdobędziesz ich nieco więcej. Czasami usunięciem kilku kul uruchomisz reakcję łańcuchową i zdobędziesz kilka combosów. Powodzenia!
Dopasowywanie Kolorów
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 4228 Dzisiaj: 0 razy 100
 Aztec Empire - Azteckie Imperium Bejeweled Car Color Collector 2 - Kierowanie Ruchem Kolorowych Samochodów Dora the Explorer Super Silly Costume Maker - Śmieszne Kostiumy na Bal Elsa Frozen Haircuts - Fryzjerka w Krainie Lodu Turbo Paint by Numbers - Kolorowanie Ślimaka Turbo Mixels Kids Jigsaw - Układanka z Flanem
W grę Holi Color Matcher - Dopasowywanie Kolorów zagraliście już 4228 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry kolory i życzymy wielu zdobytych punktów!