Rejestracja

Trening Snajperski

Gry Strzelanie
Anti Terrorism Training
Trening Snajperski - Anti Terrorism Training
Anti Terrorism Training to bardzo ciekawa pozycja dla wszystkich fanów strzelania ze snajpera. Z uwagi na nasilające się ataki terrorystyczne postanowiono przeprowadzić trening podczas którego zebrano najlepszych snajperów świata. Wciel się w jednego z nich i wybierz na strzelnicę. Strzelaj do ruchomych celów i zdobywaj punkty za celne trafienia. W grze będziemy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie na ponad 9 różnych strzelnicach. Powodzenia!t.
Trening Snajperski
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 2567 Dzisiaj: 0 razy 100
 Police Sniper Training - Strzelanie na Policyjnej Strzelnicy Dragons Wild Skies - Jeźdźcy Smoków Counter Terrorism - Snajper vs Terroryści War Point Drachal - Wojenna Strzelanka Unity 3D Archery 3D - Strzelanie z Łuku 3D Real Pilot Trainer - Trener Pilotów
W grę Anti Terrorism Training - Trening Snajperski zagraliście już 2567 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry strzelanie i życzymy wielu zdobytych punktów!