Rejestracja

Operacje Taktyczne

Gry Akcji
Plazma Burst 2
Operacje Taktyczne - Plazma Burst 2
Wspaniała i rozbudowana gra platformowo taktyczna w której wcielimy się w postać futurystycznego komandosa i wyruszymy do walki ze zbuntowanymi robotami i kosmitami. Wykorzystaj swoje szable oraz bronie które uda ci się odnaleźć na trasie twojej wędrówki. Zbieraj energię i pokonuj kolejne misje. Po raz kolejny staniesz sam przeciwko przeważającym siłą wroga i staniesz w obronie całej planety. Czy uda ci się powstrzymać inwazję kosmitów?
Operacje Taktyczne
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 1340 Dzisiaj: 0 razy 100
 Samurai Burst - Samuraj i Kulki Bubble Plastic Surgery for Legs - Operacja Plastyczna Nóg Extreme Makeover - Niesamowita Przemiana Pewnej Dziewczyny Waitress Adventures - Przygody Kelnerki Baby Monster Nose Problems - Operacja Nosa Małej Draculaury Operate Now Scoliosis Surgery - Operacja Skoliozy
W grę Plazma Burst 2 - Operacje Taktyczne zagraliście już 1340 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry akcji i życzymy wielu zdobytych punktów!