Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Wojny Helikopterów

Gry Samoloty
Heliwars
Heliwars - Wojny Helikopterów
Heliwars to bardzo dobra gra helikopterowa. Siadaj za sterami śmigłowca i wyrusz do walki z licznymi przeciwnikami z którymi zmierzysz się z powietrza. Uważaj na helikoptery przeciwników oraz na czołgi strzelające do ciebie rakietami. Aby odpalić rakiety naciśnij z, aby zrzucić bombę naciśnij X. Postaraj się przetrwać jak najdłużej i wykonuj kolejne zadania na przestrzeni kilkunastu poziomów. Powodzenia!
Heliwars
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 2687 Dzisiaj: 0 razy 100
 Yoda Battle Slash - Bitwa Mistrza Yody Verdun Beta - Bitwa pod Verdun FPP Spiderman Lizard Clone - Spider Man Walczy z Jaszczurem 3D Lego Star Wars Yoda Chronicles - Lego Gwiezdne Wojny Kroniki Yody Cannon Defense American Civil War Edition - Wojna Secesyjna 1916 - Okopy Drugiej Wojny Światowej
Gry Latanie Gry Helikoptery Gry Bomby Gry Czołgi Gry Wojna Gry Wojenne
W grę Heliwars - Wojny Helikopterów zagraliście już 2687 razy. Gra została opublikowana 2012-03-15 o godzinie 11:03. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Samoloty i życzymy wielu zdobytych punktów!