Rejestracja

Ben W Akcji

Gry Ben 10
Ben 10 Ultimate Alien Galactic Challenge
Ben w Akcji - Ben 10 Ultimate Alien Galactic Challenge
Ben 10 Ultimate Alien Galactic Challenge to jeden z ciekawszych tytułów o przygodach chłopaka będącego posiadaczem niesamowitego zegarka zwanego Omnitrixem. W tej grze wybierzesz jedno z wcieleń Bena 10 i wyruszysz do akcji korzystając z supermocy danego bohatera. Strzelaj do przeciwników na każdym z poziomów, niszcz skrzynki aby utorować sobie drogę i zbieraj świecące kule. Wraz z postępem w grze odblokujesz nowe postacie. Miłej zabawy!
Ben 10 Ultimate Alien Galactic Challenge
Ocena: 82% Głosów: 17 Zagrań: 16059 Dzisiaj: 0 razy 100
 Razor Run - Lot Statkiem Kosmicznym 3D Ame Fury - Pojedynki Starożytnych Wojowników The Gates - Walka z Potworami 3D Alien Killer - Zabójca Kosmitów Celebrity Ice Bucket Challenge - Wyzwanie Wiadra z Lodem SpongeBob SquarePants Castle Challenge - Spandzbob jako Średniowieczny Rycerz
W grę Ben 10 Ultimate Alien Galactic Challenge - Ben w Akcji zagraliście już 16059 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Ben 10 i życzymy wielu zdobytych punktów!