Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Czołgowe Operacje

Gry Czołgi
Tank 2012
Czołgowe Operacje - Tank 2012
Najnowsza gra o czołgach dla wszystkich fanów akcji i strzelania! Siadaj za sterami potężnego, bojowego czołgu i rozpocznij swoją przygodę od przejścia treningu z którego dowiesz się jak torować sobie drogę, niszczyć jednostki wroga, jak kontrolować pojazd oraz korzystać z różnych typów broni w zależności od potrzeby. Za wykonywanie kolejnych misji zdobędziesz medale oraz pieniądze na zakup nowych jednostek, broni lub innych udoskonaleń. Możesz dokładnie dostosować czołg do swoich potrzeb aby jak najlepiej radził sobie na polu bitwy. Powodzenia!
Tank 2012
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 3981 Dzisiaj: 0 razy 100
 Winter Tank Strike - Zimowa Jazda Czołgiem Tank Bomber 2 - Walka z Czołgami Military Camp Parking - Parkowanie Wojskowego Czołgu Turn Based Tank War - Wojenna Bitwa Czołgów Battle Tanks - Parkowanie Czołgów Dune Tank - Czołg Zniszczenia
Gry Czołgi Gry Czołgowe Gry Zręcznościowe Gry Akcji Gry Akcja Gry Strzelanie Gry Strzelanki Gry Operacje Gry Wojsko Gry Wojenne Gry Wojskowe
W grę Tank 2012 - Czołgowe Operacje zagraliście już 3981 razy. Gra została opublikowana 2012-03-30 o godzinie 15:03. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Czołgi i życzymy wielu zdobytych punktów!
Polub nas na Facebooku!
Jeśli lubisz GaHe.pl i często odwiedzasz naszą stronę koniecznie polub nasz fanpage na Facebooku! Dzięki temu zawsze jako pierwsza dowiesz się o nowych grach!
Znajdziecie nas również na