Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Ucieczka Z Zamku Wolfenstein

Gry Klasyczne
Wolfenstein 3D
Ucieczka z Zamku Wolfenstein - Wolfenstein 3D
Zagraj koniecznie w legendarną grę Wolfenstein 3D która była jedną z pierwszych w historii gier strzelanka FPP. Wyrusz po raz kolejny do walki z hitlerowskim najeźdźcą i przemierzaj kolejne poziomy walcząc z żołnierzami SS. Podczas swojej podróży natkniesz się na różne typy jednostek oraz zmierzysz się z kilkoma bossami. Powodzenia!
Wolfenstein 3D
Ocena: 0% Głosów: 1 Zagrań: 799 Dzisiaj: 0 razy 100
 Rick and Mortys Rushed Adventure - Eksperyment w Garażu Strike of Rage - Wkurzony Pracownik Tiny Dangerous Dungeons - Przygoda w Podziemiach The Egyptian Curse - Klątwa Egipcjan 8 Bit Dash - Ośmiobitowa Gra na Dwóch Classic PacMan - Klasyczny Pacman
Gry Klasyczne Gry Fpp Gry Wojna Gry Wojenne Gry Żołnierze Gry Strzelanie Gry Fps Gry Strzelanki
W grę Wolfenstein 3D - Ucieczka z Zamku Wolfenstein zagraliście już 799 razy. Gra została opublikowana 2012-03-30 o godzinie 19:03. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Klasyczne i życzymy wielu zdobytych punktów!
Polub nas na Facebooku!
Jeśli lubisz GaHe.pl i często odwiedzasz naszą stronę koniecznie polub nasz fanpage na Facebooku! Dzięki temu zawsze jako pierwsza dowiesz się o nowych grach!
Znajdziecie nas również na