Rejestracja

Zabawne Auta

Gry Parkowanie
Funny Cars
Zabawne Auta - Funny Cars
Funny Cars to jedna z fajniejszych gier polegających na parkowaniu samochodów, przeznaczona zarówno dla dzieci jak i dla starszych graczy. Poprowadzimy auto które z wyglądu przypomina auta z bajki Disneya o Zygzaku McQueenie. Sama zabawa nie będzie polegała wyłącznie na parkowaniu! Czasami musisz wysiąść z samochodu i przepchnąć inne auta aby odblokować miejsce parkingowe! Dodatkowo po każdej wykonanej misji możemy zrobić naszemu autu mały tuning. Kupić naklejki, zmienić kolor szyb itd. Masa fajnych i trudnych poziomów oraz spora grywalność to tylko niektóre atuty tej świetnej gry parkingowej. Zagraj koniecznie!
Zabawne Auta
Ocena: 93% Głosów: 15 Zagrań: 16622 Dzisiaj: 1 razy 100
 Lightning McQueens Desert Dash - Zygzak McQueen i Pustynny Wyścig Put On My Bird Costume - Ubieranka Ptasi Kostium Service Parking Mania - Parkowanie Pomocą Drogową Talking Ginger Car Wash - Gadająca Ginger i Mycie Samochodu Skincraft Minecraft Skin Creator - Tworzenie Skinów do Minecrafta Barbie Groom and Glam Pups - Barbi i Opieka nad Psem
W grę Funny Cars - Zabawne Auta zagraliście już 16622 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry parkowanie i życzymy wielu zdobytych punktów!