Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Obrona Przed Zombie

Gry Zombie
Zombie Defense
Obrona przed Zombie - Zombie Defense
Szybka i dynamiczna strzelanka z zombiakami w której akcja została przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby. Zmierzysz się z tysiącami zombiaków i spróbujesz wyjść z tego cało. Co chwilę w twoją stronę będą nadbiegały kolejne potwory, strzelaj do nich uważając aby nie trafić przebiegających co pewien czas mieszkańców. Co pewien czas przez plansze przejedzie śmieciarka która zasłania widok. Wykaż się refleksem i nie daj się zabić!
Zombie Defense
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 487 Dzisiaj: 0 razy 100
 Zombie Battlefield - Zombie na Polu Bitwy Still Alive - Zombiaki z Horroru Quantum Zombies - Zombiaki i Podróż w Czasie Zombie Defense - Wiking i Obrona Zamku przed Zombie Keep the Beat - Myśliwy Kontra Zombie Bomb of Love - Zombie i Atak na Królewski Zamek
Gry Zombie Gry Zombiaki Gry Strzelanie Gry Obrona Gry Potwory
W grę Zombie Defense - Obrona przed Zombie zagraliście już 487 razy. Gra została opublikowana 2012-04-17 o godzinie 09:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Zombie i życzymy wielu zdobytych punktów!