Zagraj w 16641 darmowych gier dla dzieci!

Mistrz Karate

Gry Dla Dzieci
Gumball  Suburban Karate Master
Mistrz Karate - Gumball Suburban Karate Master
Gra Gumball Suburban Karate Master to niesamowita i wciągająca gierka dla wszystkich fanów kreskówki Niesamowity Świat Gumballa! Nasz bohater Cartoon Network tym razem spróbuje swoich sił jako karateka. Biegnij przez miasto pokonując kolejnych przeciwników, przeskakuj nad wszystkimi przeszkodami w postaci hydrantów, kotów i studzienek. Unikaj lecących rzutek prześlizgując się pod nimi i pokonaj jak największy dystans!
Gumball Suburban Karate Master
Ocena: 82% Głosów: 11 Zagrań: 4701 Dzisiaj: 4 razy 100
 Goal Goal Goal - Strzelanie Goli na Boisku Pou Washing Toys - Pou i Mycie Zabawek Tom Car Cleaning - Mycie Samochodu z Kotem Tomem Talking Ginger Car Wash - Gadająca Ginger i Mycie Samochodu Snail Bob 7 Fantasy Story - Ślimak Bob 7 Angela Pluck Nose Hair - Kotka Angela i Włosy w Nosie
W grę Gumball Suburban Karate Master - Mistrz Karate zagraliście już 4701 razy. Gra została opublikowana 2012-04-28 o godzinie 12:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dzieci i życzymy wielu zdobytych punktów!