Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Ucieczka Z Titanica

Gry Logiczne
Titanic
Titanic - Ucieczka z Titanica
W tej grze spróbujesz swoich sił i logicznego myślenia aby wydostać się jak najszybciej z pokładu tonącego liniowca, którego katastrofa przeszła do historii. Zbierz wystarczającą ilość pieniędzy i przedostawaj się na wyższe pokłady. Na dole nie masz najmniejszych szans na przeżycie. Z każdym twoim krokiem poziom wody zalewający statek zacznie się podnosić. Czeka na ciebie kilka trudnych poziomów. Powodzenia!
Titanic
Ocena: 80% Głosów: 10 Zagrań: 5511 Dzisiaj: 0 razy 100
 History Museum Escape - Ucieczka z Muzeum Escape the Red Room - Ucieczka z Czerwonego Pomieszczenia Nautilus Escape - Ucieczka z Nautilusa The Great Chowder Escape - Chowder i Ucieczka Przed Paninką Doraemon Skateboading - Deskorolkowa Ucieczka Escape The Lighthouse  - Ucieczka z Opuszczonej Latarni
Gry Ucieczki Gry Titanic Gry Labirynty Gry Na Myślenie Gry Logiczne
W grę Titanic - Ucieczka z Titanica zagraliście już 5511 razy. Gra została opublikowana 2012-05-01 o godzinie 18:05. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Logiczne i życzymy wielu zdobytych punktów!