Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Autoboty I Deceptikony

Gry Transformers
Transformers Allspark Highway
Transformers Allspark Highway - Autoboty i Deceptikony
Rewelacyjna gra o przygodach robotów Transformers. Wcielisz się w jednego z nich a twoim zadaniem będzie dowiezienie Wszechiskry do Optimusa Primea. Podczas jazdy wąwozami musisz w odpowiednim momencie skręcać w wąskie uliczki, zbierać punkty, życie i przeskakiwać nad przeszkodami. Jeśli miniesz zjazd zostaniesz zaatakowany przez Deceptikony, więc uważaj!
Transformers Allspark Highway
Ocena: 75% Głosów: 24 Zagrań: 10698 Dzisiaj: 0 razy 100
 Transformers Armada The Energon Within - Obrona Bazy Autobotów Transformers Tetris - Klocki Robotów Transformers Prime Demon Hunter - Autoboty Kontra Demony Transformers Space War - Gwiezdne Wojny Robotów Transformers City Race - Miejska Jazda Transformers Capture The Cube - Misja Robotów
Gry Samochody Gry Samochodowe Gry Roboty Gry Transformers Gry Autoboty Gry Zręcznościowe
W grę Transformers Allspark Highway - Autoboty i Deceptikony zagraliście już 10698 razy. Gra została opublikowana 2012-06-02 o godzinie 21:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Transformers i życzymy wielu zdobytych punktów!