Zagraj w 16612 darmowych gier dla dzieci!

Szybki Mecz

Gry Piłkarskie
Speed Play Soccer 2
Szybki Mecz - Speed Play Soccer 2
Rozegraj szybki mecz piłkarski i zdobądź jak największą ilość goli! Do rozpoczęcia pierwszego meczu Euro 2012 pozostało jeszcze kilka godzin, więc umil sobie czas oczekiwania i sprawdź jak ty byś zagrał! Na początku wybierz jedną z kilku dostępnych drużyn a następnie steruj piłkarzami za pomocą myszki podając ją między poszczególnymi zawodnikami i omijając przeciwników. Dobiegnij do bramki i poślij piłkę prosto do siatki!
Speed Play Soccer 2
Ocena: 90% Głosów: 58 Zagrań: 12465 Dzisiaj: 0 razy 100
 Italian Cup 3D - Włoska Piłka Nożna 3D Goal Goal Goal - Strzelanie Goli na Boisku Brazil World Cup 2014 - Strzelanie Karnych na Mundialu Farm Soccer - Piłka Nożna na Farmie World Soccer Forever - Piłka Nożna od Miniclip Beat the Keeper - Pokonaj Bramkarza w Karnych
Gry Piłkarskie Gry Piłka Nożna Gry Euro 2012 Gry Football Gry Chłopięce Gry Sportowe Gry Sport Gry Dla Chłopaków
W grę Speed Play Soccer 2 - Szybki Mecz zagraliście już 12465 razy. Gra została opublikowana 2012-06-08 o godzinie 11:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Piłkarskie i życzymy wielu zdobytych punktów!