Rejestracja

Transport Pojazdów

Gry Lawety
Car Transporter
Transport Pojazdów - Car Transporter
Z pewnością nie raz widzieliście ciężarówkę przewożącą na swojej lawecie po kilka samochodów osobowych. W tej grze będziecie mieli okazję pokierować takim autem i przetransportować samochody z garażu do salonu. Na początku musimy przenieść je za pomocą myszki na lawetę. Następnie, gdy już wszystkie auta będą ustawione ruszymy przed siebie długą drogą aż do punktu docelowego. Podczas jazdy uważaj na przeszkody i postaraj się nie zgubić ani jednego przewożonego samochodu. Powodzenia!
Transport Pojazdów
Ocena: 80% Głosów: 5 Zagrań: 3377 Dzisiaj: 0 razy 100
 Racing Car Wash - Mycie Samochodu Wyścigowego CarX Drift Racing - Driftowanie na Torze Wyścigowym 3D Car Drive AT - Nauka Jazdy z Przeszkodami 3D Tom Car Cleaning - Mycie Samochodu z Kotem Tomem Ginger Car Cleaning - Kotka i Mycie Samochodu Batman Street War - Batman i Wojna Uliczna
W grę Car Transporter - Transport Pojazdów zagraliście już 3377 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry lawety i życzymy wielu zdobytych punktów!