Zagraj w 16641 darmowych gier dla dzieci!

Jak Wytresować Smoka

Gry Bijatyki
Dragon Battle Mini Game
Jak Wytresować Smoka - Dragon Battle Mini Game
Fajna gierka nawiązująca do bajki animowanej Jak Wytresować Smoka. Na szczęście nasz stworek jest już wytresowany a wszystko co musisz zrobić to pokonać wrogiego smoka na arenie. Rozpocznij od wybrania jednej z dwóch dostępnych postaci i ruszaj do walki! Staraj się unikać ataków przeciwnika odwdzięczając się tym samym. Do boju!
Dragon Battle Mini Game
Ocena: 79% Głosów: 39 Zagrań: 4876 Dzisiaj: 0 razy 100
 Crazy Zombie v3.0 - Japońscy Wojownicy w Mieście Zombie Kuja - Bijatyka przed Barem Batman Brawl - Batman i Ekipa Zielonej Latarni The Final Slice TMNT - Wojownicze Żółwie Ninja i Walka o Pizzę Lego Ninjago Rise of Nindroids - Mistrzowie Spinjitzu i Walka z Dronami Regular Show Street Fighter - Zwyczajny Serial Walki Uliczne
W grę Dragon Battle Mini Game - Jak Wytresować Smoka zagraliście już 4876 razy. Gra została opublikowana 2012-06-20 o godzinie 08:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Bijatyki i życzymy wielu zdobytych punktów!