Rycerze I Czarnoksiężnicy

Gry Lego
Lego Castle
Lego Castle - Rycerze i Czarnoksiężnicy
Świetna gra oparta na serii Lego Castle! Wybierz jedną ze stron a następnie stocz pojedynek na katapulty! Możesz wybrać stronę rycerzy broniących swojego zamku lub stronę złego czarnoksiężnika który ma moc ożywiania zmarłych. Twoim zadaniem będzie katapultowanie olbrzymich głazów tak aby tocząc się zabiły wszystkie wrogie jednostki rozmieszczone na planszy. Załaduj kamień a następnie dobierz odpowiedni kąt lotu pocisku. Jeśli lubisz gry oparte na klockach Lego to nie możesz przejść koło tego tytułu obojętnie! Miłej zabawy! Ta gra prezentuje klasyczny pojedynek dobra ze złem. Tym razem to Ty zdecydujesz, która strona zwyciąży.
Lego Castle
Ocena: 71% Głosów: 7 Zagrań: 82366 Dzisiaj: 0 razy 100
 Lego Ninjago Death Wheel - Mistrzowie Spinjitzu i Koło Śmierci Mario Explore The Old Castle - Mario i Zwiedzanie Starego Zamku SpongeBob SquarePants Castle Challenge - Spandzbob jako Średniowieczny Rycerz Elsa Castle Clean Up - Elsa i Sprzątanie Pałacu Lego Ninjago Rise of Nindroids - Mistrzowie Spinjitzu i Walka z Dronami Mixels Kids Jigsaw - Układanka z Flanem
Gry Klocki Lego Gry Lego Gry Rycerze Gry Rycerskie Gry Worms Gry Klocki Gry Dla Dzieci Gry Fizyka
W grę Lego Castle - Rycerze i Czarnoksiężnicy zagraliście już 82366 razy. Gra została opublikowana 2009-03-18 o godzinie 17:03. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Lego i życzymy wielu zdobytych punktów!