Rejestracja

Jazda Kombajnem

Gry Kombajny
Combine Madness
Jazda Kombajnem - Combine Madness
Ta gra to po prostu symulator jazdy kombajnem rolniczym. Kombajn to wielka maszyna służąca głównie do zbierania zboża i innych roślin. Potrafi wykonywać pracę do której w normalnych warunkach potrzeba by było kilku różnych pojazdów. Poprowadź go i sprawdź jak się nim jeździ. Trasa nie będzie jednak prowadziła po polu, a po terenie na którym gdzieniegdzie rosną drzewa. Będziemy musieli pokonać pewną odległość. Dystans do celu cały czas widnieje na górze ekranu. Jedźcie, kierujcie i omijajcie kolejne drzewa. Jednocześnie nauczcie się nią poruszać i przekonajcie się jak reaguje na ruchy kierownicą!
Combine Madness
Ocena: 79% Głosów: 42 Zagrań: 26259 Dzisiaj: 0 razy 100
 3D Extreme Racing - Przejażdżka Fordem Mustangiem 3D Home Toy Parking - Parkowanie Zabawkowej Ciężarówki Street Racing 2 - Uliczne Wyścigi 2 Xtreme Ski Cross - Sporty Zimowe Narciarstwo 3D CarX Drift Racing - Driftowanie na Torze Wyścigowym 3D Super Mario Speed Bike - Mario i Jazda Motocyklem
W grę Combine Madness - Jazda Kombajnem zagraliście już 26259 razy. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii gry kombajny i życzymy wielu zdobytych punktów!