Zagraj w 16641 darmowych gier dla dzieci!

Wampiry Vs Wilkołaki

Gry Strategiczne
Werewolf Vampire War
Wampiry vs Wilkołaki - Werewolf Vampire War
Grę Werewolf Vampire War można zaliczyć do gier z gatunku strategii, jednak to porównanie nie jest do końca takie trafne. Możemy wybrać jeden z dwóch gatunków nad którym obejmiemy dowodzenie. Następnie tworzymy postacie których zadaniem jest walka z wrogiem bądź zbieranie surowców służących do zakupu kolejnych jednostek. Nasi przeciwnicy również będą starali się je zdobywać. Musisz im w tym za wszelką cenę przeszkodzić!
Werewolf Vampire War
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 1024 Dzisiaj: 1 razy 100
 Pirates and Cannons - Piraci i Armaty Airline Service - Zarządzanie Liniami Lotniczymi Shadow Kings - Strategia w Świecie Fantasy Expendables III Deploy & Destroy Reloaded - Niezniszczalni 3 i Obrona Bazy Zombie Defense - Wiking i Obrona Zamku przed Zombie Seedz - Gra w Stylu Plants vs Zombies 2
W grę Werewolf Vampire War - Wampiry vs Wilkołaki zagraliście już 1024 razy. Gra została opublikowana 2012-09-15 o godzinie 20:09. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Strategiczne i życzymy wielu zdobytych punktów!